Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

Viva Bianca

  •   Doğum Yeri: Avustralya
  •  Doğum Tarihi: 17 Kasım 1983
  •   0 Hayranı Var
Viva Bianca, Spartacus: The Blood and Sand ve Spartacus: Vengeance adlı Starz ağı serisinde Ilithyia rolüyle en çok tanınan Avustralyalı oyuncu.

Bianca, Batı Avustralya Sahne Sanatları Akademisi'nden mezun olduktan sonra en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. O, filmi, televizyonu ve orkestrası için bir Polonyalı Avustralyalı besteci olan Cezary Skubiszewski'nin kızı.Bianca Cate Blanchett ve Heath Ledger'i etkilenen Avustralyal aktörler olarak gösteriyor ona.

« HAYATI ve KARİYERİ »

Bianca, Eugenie Sandler P.I., Marshall Law, All Saints ve The Strip gibi birçok Avustralya TV dizisinde yer aldı. Ayrıca, Avustralya Filmleri Kazalar Happen ve Bad Bush'da da yer aldı.

Bianca, Starz orijinalleri Spartacus: Kan ve Kül ve Spartaküs: Vengeance adlı senatör Albinius'un kızı ve Glaber'in karısı olan Ilithyia rol aldı.

 
  Viva Bianca Resimleri Tümünü Gör
Viva Bianca
Viva Bianca
Viva Bianca
Viva Bianca
Viva Bianca
Viva Bianca