Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

Nell Hudson

  •   Doğum Yeri: İngiltere
  •  Doğum Tarihi: 19 Kasım 1990
  •   0 Hayranı Var
Nell Rose Hudson, ITV dönemindeki drama Victoria'daki Starz televizyon dizisi Outlander ve Nancy Skerrett'deki Laoghaire MacKenzie olarak tekrarlayan rolleriyle tanınan İngiliz bir aktris.

« HAYATI ve KARİYERİ »

Hudson, 19 Kasım 1990'da İngiltere'nin West Midlands bölgesinde küçük bir köyde doğdu. Üç çocuğun ortasında, Hudson çocukluğunu bir gençlik olarak oyunculuk yapmaya karar vermeden önce bir çiftlikte geçirdi.Hudson, The Crucible ve Closer gibi oyunlarda sahne alan Oxford Drama Okulu'na katıldı ve sonunda oyunculuk derecesini aldı.

Hudson'un ilk profesyonel rolü, 2012 yılında, BBC One tıbbi drama Holby City'nin onbeşinci serisinin bir bölümünde konuk oldu.O yıl daha sonra Garrick Hamm'un kısa filmi Cast Offs ve yönetmen Bruce Logan'ın kısa filmi Les Bohemes'te rol aldı.2014 yılında, Diana Gabaldon'ın en çok satan kitap serisine dayanan Starz'ın zaman yolculuğu drama Outlander'da Laoghaire MacKenzie'nin rolünü üstlendi. Karakter tekrar ediyor ve seri boyunca devam edecek. Dizinin 'sezon ortasında ortası bölümündeki karakterinde, Hudson, “çok fazla acı çekiyorsan, öfke olarak ortaya çıkıyor… bence bu oldukça insani bir özellik, bence kesinlikle olan şey bu. Onun bütün bu acıyı aldığını ve bununla ne yapacağını bilmediğini ve bu çok agresif bir şekilde ortaya çıktığını ve durumu düzeltmek için ne yapabileceğini yapıyor. ”

Hudson konuk, gebe olduğunu keşfeden 17 yaşındaki diyabet hastası Paulette Roland rolüyle başrol oynadı ve BBC tıbbı drama dizisinin dördüncü dizisinde dır. 22 Şubat 2015'te yayınlanan bölüm, tehlikeli bir hamilelik veya yasal bir kürtaj olasılığı ile karakterin mücadelesini araştırıyor. Aynı yıl konuk NBC'nin uluslararası suç draması Crossing Lines'da başrol oynadı. 14 Mayıs 2015'te Hudson, Tamara Harvey'in Sheffield Pota'daki Jane Austen'in Gurur ve Önyargı yapımında James Northcote ve Isabella Laughland ile birlikte Lydia Bennet'i canlandırdı. 

2016 yılında, Hudson, MC Beaton'un kitap serisine dayanan Sky1'in amatör dedektif dizisi Agatha Raisin'in bir dizi bölümünde yer aldı. Hudson ayrıca, İngiliz hükümdar Kraliçesi Victoria'nın yaşamını merkez alan bir dönem drama olan ITV'nin Victoria'sında da yer almaktadır. Kraliçe'nin şifonyeri Nancy Skerrett'i devam eden dizide canlandırıyor. 

BBC'nin polis muhabirleri ile ilgili dergisi Informer (2018), Hudson'ı bir sanat öğrencisi ve ana karakter Raza'ya olan potansiyel sevgi ilgisi rolünde Charlotte Humphreys rolünde görüyor.


« KİŞİSEL HAYATI »

Hudson bir şarkıcı-söz yazarı ve 14 ve 15 Mayıs 2014 tarihlerinde Jools Holland ile birlikte göründü.
 
  Nell Hudson Resimleri Tümünü Gör
Nell Hudson
Nell Hudson
Nell Hudson
Nell Hudson
Nell Hudson
Nell Hudson