Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. Film İstek Bölümünden İstekte Bulunabilirsiniz. Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz. Güncel Sinema Dünyasından Haberleri Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizdeki tüm filmler güncellenmektedir en kısa zamanda sıkıntısız tüm filmler çalışacaktır.

  Michael Rooker, The Suicide Squadda King Shark Olabilir!

Michael Rooker, The Suicide Squadda King Shark Olabilir! 12 Mayıs 2019

Michael Rooker, DC'ye transfer oluyor.

James Gunn'ın yönetmen koltuğunda bulunduğu DC ve Warner Bros işbirliğinde olan The Suicide Squad filmine Marvel'dan bir isim daha transfer olabilir. Söylenilenlere göre Guardians of The Galaxy filmlerinde Gunn ile birlikte çalışan Michael Rooker ile, The Suicide Squad'daki bir karakteri canlandırması üzerine görüşme yapılıyor.

Guardians of The Galaxy serisinin filmlerinde Yondu karakterine hayat veren Michael Rooker, DC'ye transfer olabilir. Guardians of The Galaxy'nin üçüncü filmi için Marvel Sinematik Evreni'ne geri dönüş yapmayacak olan Rooker, The Suicide Squad filmi için düşünülüyor. Filmde Rooker'ın canlandırması düşünülen karakter ise King Shark oluyor. Karakter bilindiği üzere Superboy çizgi romanlarında ortaya çıktı. 1994 yılında ilk kez görülmeye başlanan King Shark, DC çizgi roman evreninde  Köpekbalığı Tanrısı olan Chondrakha'nın oğlu olarak biliniyor. İnsansı köpekbalığı şeklinde görünen King Shark, bir süper kötü kahraman olarak tanınıyor. Bilindiği kadarıyla Sword of Atlantis çizgi romanında Aquaman'in yanında savaş vermişti. Karl Kesel tarafından yaratılan kötü kahraman, televizyon dizisi The Flash'ın bir bölümünde CGI yardımıyla yer almıştı.

Geçtiğimiz haftalarda The Suicide Squad filmine iki yeni isim daha katılmıştı. Filmde Polka Dot Man'i David Dastmalchian canlandıracakken, Ratcatcher karakteri için Portekizli oyuncu Daniela Melchoir ile anlaşma sağlandığı duyuruldu. Henüz kesinliği belli olmamakla birlikte John Cena'nın da filmde yer alacağı söylentileri dolaşıyor. Ayrıca James Gunn'ın henüz bir oyuncu bulamadığı karakterleri arasında Peacemaker karakteri bulunuyor. Filme Captain Boomerang karakteriyle Jai Courtney, Harley Quinn rolüyle kısa da olsa yer olacak olan Margot Robbie, Rick Flag rolüyle Joel Kinnaman, Amanda Walker olarak Viola Davis dönüş yapıyor. Anti kahramanları hikayesinin odağına alan Suicide Squad filmi eleştirmenler tarafından yeterli bulunmasa da dünya çapında 750 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etmişti. Ayrıca En İyi Saç Makyaj Tasarımı kategorisinde Oscar ödülüne layık görülmüştü. Bu durum da Suicide Squad'ı ilk Oscar kazanan DC filmi olma niteliğine taşımıştı. James Gunn'ın yönetmenliğini üstlendiği The Suicide Squad'ın ülkemizdeki izleyicileriyle 6 Ağustos 2021 tarihinde buluşması planlanıyor.

 
  • Beğen
    0

GÜNÜN FİLMİ

1080P
Hindistan Eşkiyaları izle
Hindistan Eşkiyaları izle
1795 yılında, Hint yarımadasının hala Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği yıllarda, İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı devrededir. Gittikçe genişleyen ve Hindistan'ın büyük bölümüne egemen olan İngi...
  •   Tür : Hint, Aksiyon, Macera
  •   İzlenme: 329
  •   1
      0
  •   Vizyon : 2018
  •   Süre : 164 Dk.
IMDb7.8
Altyazı

  BENZER HABERLER

  SON YAPILAN YORUMLAR Tümünü Gör
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir